ALPAĞUT - Netwok Uzmanınız
Linksys Thomson Speedtouch Cisco Elastix 3cx
Uzmanından
   • Linksys SPA2102 Kurulumu
   • Linksys Arama Planı
   • Linksys PAP2 Kurulumu
Son Gezdikleriniz
Kredi kartı Ödeme seçenekleri
 
Gelişmiş Arama
» Kablosuz Ürünler» Access Pointler « Geri
Linksys WAP54G Kablosuz Access Point
Bu markaya ait tüm ürünleri listelemek için tıklayınız...
WAP54G Kablosuz Access Point

Tek portlu,54 Mbps

Fiyatı: 79,00 $ + KDV

KDV Dahil: 198,46 TL

Stok Adedi : 0

Kredi Kartlarına 66,15 TL 'den başlayan, peşin fiyatına taksit seçenekleri ile...
 
 • Ürün Açıklaması
 • Teslimat Süresi
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Açıklaması
 • Teslimat Süresi
 • Ödeme Seçenekleri

Linksys WAP54G Kablosuz Access Point

 • 1 portlu Switch ve Wireless-G (802.11g) Erişim Noktası
 • Kablosuz veri hızları, Wireless-B'ye (802.11b) kıyasla 5 kat daha yüksek hıza, 54 Mbps'ye ulaşır; aynı zamanda Wireless-B (11 Mbps) cihazlarla da birlikte çalışabilir
 • Ethernet kablolu ve Wireless-G istemcilerine, tek İnternet bağlantısını ve diğer kaynakları paylaştırır
 • Gelişmiş güvenlik: Wi-Fi Protected Access™ (WPA), kablosuz MAC adresi filtrelemesi, güçlü SPI güvenlik duvarı

  Wireless-G, evlerde, işyerlerinde ve ülkenin çeşitli yerlerindeki halka açık kablosuz internet erişim alanlarında genellikle kullanılan Wireless-B (802.11b) ürünlerine kıyasla beş kat daha hızlı olan yeni 54 Mbps kablosuz ağ standardıdır. Ancak aynı 2.4 GHz kablosuz iletişim bandını kullandıklarından Wireless-G cihazları, mevcut 11 Mbps Wireless-B cihazlarıyla birlikte çalışabilmektedir.

  Her iki standart da üründe dahili olarak bulunduğu için mevcut 802.11b alt yapısına yaptığınız yatırımları koruyabilir ve gereksinimleriniz arttıkça müthiş hızlı Wireless-G standardına geçebilirsiniz.

  Linksys Wireless-G Broadband Router, bir cihazda üç cihazı barındırmaktadır. Öncelikle, Wireless-G ya da Wireless-B cihazlarını ağa bağlayan bir Kablosuz Erişim Noktasıdır. Aynı zamanda kablolu Ethernet cihazlarınızı bağlamakta kullanabileceğiniz 4 portlu çift yönlü (full-duplex) 10/100 Switch'e de sahiptir. Dört bilgisayarı birbirine bağlayın ya da istediğiniz kadar büyük bir ağ oluşturmak için daha fazla hub ya da switch kullanın. Son olarak Router işlevi tüm bunları birbirine bağlar ve tüm ağınızın bir yüksek hızlı kablo ya da DSL İnternet Bağlantısını, dosyaları, yazıcılar ve sabit disk saklama alanı gibi diğer kaynakları paylaşmasını sağlar.

  Verilerinizi ve gizliliğinizi korumak için Wireless-G Geniş Bant Router, 128-bit WEP şifrelemesini kullanarak tüm kablosuz iletişimleri şifreleyebilir. Aynı zamanda endüstriyel kullanım gücüne sahip Wi-Fi Protected Access™ (WPA) kablosuz güvenliğini desteklemektedir. Router, PC'nizi güçlü SPI (Durumsal Paket İncelemesi - Stateful Packet Inspection) güvenlik duvarı ile bir çok bilinen İnternet saldırısına karşı korumaktadır. Aynı zamanda bir DHCP sunucusu olarak hizmet vermekte, VPN geçişini desteklemekte ve dahili kullanıcıların İnternet'e erişimini filtreleyecek şekilde yapılandırılabilmektedir. Bu kadar güçlü olmasına karşın, web tarayıcı tabanlı yapılandırma uygulaması sayesinde çok hızlı biçimde kurulabilmektedir.

  Linksys Wireless-G Broadband Router ev ya da ofis ağınızın tam kalbindeyken yüksek hızlı İnternet bağlantısını, dosyaları, yazıcıları paylaşabilir, esnek, hızlı ve güvenli biçimde çok oyunculu oyunları oynayabilirsiniz!

Linksys WAP54G Kablosuz Access Point ürünü saat 16:00 a kadar sipariş verin aynı gün kargoya verelim.

 Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış. Yorum yapmak için üye olabilirsiniz...

 

 

Bu sayfayı yazdır Arkadaşıma Gönder Beğendiklerim'e Ekle Yukarı

Alışveriş Sepetim
Alışveriş sepetiniz boş.

 

Tüm sorularınız için 212-34 36 444'ü arayın

Markalar

Tüm ürünler aynı stoktan kargoya verilir.Siparişiniz ne zaman elinizde olacağını görmek için tıklayınız..

Döviz Kuru
1 $ =  2,1289  TL
1 € =  3,0148  TL
Tel: (212) 34 36 444 | bilgi@alpagut.com | Gizlilik Politikası Powered by ALPAĞUT Bilgisayar ve Haberleşme Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti